O projektu

Dlouhá léta jsem hrál na Ultima Online shardu Moria. Dnes s ohledem na můj omezený volný čas sleduji dění na tomto shardu jen z povzdálí, ale stále mám k němu a k této babičce MMORPG her, Ultimě Online, mám stále svůj vztah.

Kdysi existovaly stránky, které nejen těm kteří již svůj čas na některém z československých shardů hrají, ale hlavně všem potencionálním hráčům dávaly přehled o dění okolo této naprosto fantastické hry. Stránky se před několika lety vytratily (už si ani nepamatuji skutečný důvod) a tak bych chtěl přinést všem malý pohled do zákulisí této hry a případně bych byl rád, kdyby tyto stránky pomohly všem těm, kteří by si rádi zkusili prožít tento virtuální svět na vlastní kůži, vybrat si ten správný shard, který jim bude přinášet radost během volného času stráveného u počítače a této úžasné hry na hrdiny.

Pokud by jste na mě měli jakékoliv dotazy, a to nejen ohledně mého působení na shardu Moria, obraťte se na mě formou komentáře na této stránce, nebo přes odkaz kontakt. Rád vám všem odpovím, případně pomohu.

 

 

Leave a Reply

Nejnovější komentáře
Facebook Like it

Reklama