Můj pohled na Andariu

Zde bych Vám rád představil Ultima Online shard Andaria.

Andaria je jeden z takzvaných Role Play shardů, tedy nemůžete přijít k jiné postavě, kterou jste v životě neviděli a pozdravit ho jako vašeho dlouholetého spolužáka, nebo kamaráda z dětství. Během hrají je zakázáno používání jakýchkoliv smajlíků a výrazů z naší doby, či odkazování na skutečný svět jako třeba: „napiš mi na ICQ“ apod. S pravidlem RP je samozřejmě spojeno i používání jmen, která neodporují tomuto pravidlu. Není tedy možné, aby si hráč zvolil jméno jako „Mikroprocesor“, „Smartphone“, „–?–“, apod.

Další z důležitých podmínek hraní Ultimy na shardu Andaria je to, že každý registrovaný hráč si může založit jen a pouze jeden jediný herní účet. Tímto se zamezuje používání tzv. dual clienta, který umožňuje, že v jednu chvíli máte přihlášeno víc než jednu postavu. V případě, že by se někdo pokusil založit si druhý účet, GMka mu tento účet neschválí. Pokud by se náhodou někomu podařilo toto pravidlo obejít, ve chvíli, kdy bude podvod odhalen, bude novější účet smazán a hráč se samozřejmě vystavuje možnosti, že  mu budou smazány všechny účty.

Tak jako asi ve všech herních shardech je možné si v Andarii pronajmout domek. Oproti jiným herním shardům však na Andarii můžete dům i vlastnit a tedy si jej pokud máte dostatek surovin, návod na stavbu a potřebná povolení, postavit.

Mezi další zajímavosti Ultima Online shardu Andaria patří například i možnost naplánovat si svatbu s postavou opačného pohlaví.

Zaujal Vás tento shard? Pro registraci na herní shard Andaria, klikněte na banner Andaria.

Andaria

Na něco jsem zapomněl? Napsal jsem něco chybně? Na Andarii jsem bohužel nehrál a nerad bych na nějakou zásadní informaci zapomněl, nebo snad něco napsal špatně a poškodil tím jméno Andarii. Pokud máte jakékoliv informace, které by stály za doplnění či upravení, napište do komentářů a já vše následně opravím.

 

Leave a Reply

Nejnovější komentáře
Facebook Like it

Reklama