Oficiální text – Život v Bradavicích

Jste velkým fanouškem Harryho Pottera? Chcete chodit do té nejlepší školy učit se kouzelnickému umění, ale již jste znuděni neustálým zkoušením stále těch samých, a po čase nudných, textových škol? Obětujete svůj volný čas na prožití svého virtuálního kouzelnického života plného dobrodružství a zážitků?

Snažíme se tvořit smysluplnou internetovou hru, postavenou na světě Harry Pottera, naší fantasii a možnostech, poskytující kvalitní zábavu, jejímž cílem je pozitivně ovlivnit fantasii, schopnost spolupráce, sociální dovednosti a další vlastnosti hráčů i členů realizačního týmu.

Život v Bradavicích je unikátním českým free shardem jedné z nejhranějších online RPG her – Ultimy Online. Na rozdíl od ostatních škol nabízíme plné grafické zpracování hry, takže herní možnosti se stávají neomezenými. Namísto pouhého učení budete své vědomosti také aplikovat, ať už rovnou při hodinách, na svých spolužácích, když vás třeba naštvou, či proti hrozícímu nebezpečí ze Zapovězeného lesa. Ve hře se dostanete na všechny známé lokace z knihy. Ochutnáte máslový ležák v Prasinkách, vyberete si tu nejlepší hůlku na Příčné ulici, zavítáte do Malého Visánku, ale nejvíc toho samozřejmě prožijete v bradavickém Hradě, kde se všechno pro svůj kouzelnický život musíte naučit.

A tady je další rozdíl oproti jiným školám ve stylu HP: vaše postava bude žít svůj život dál i po skončení studií! Váš osud bude záviset jen na vás. Kudy povede vaše cesta po dokončení sedmého ročníku? Stanete se hrdinským bystrozorem, anebo podlým přisluhovačem Pána zla? Budete zachraňovat životy a zdraví v Nemocnici u Sv. Munga, vrhnete se do nebezpečného boje se studenty jako nový učitel nebo zvolíte raději poklidnější kariéru bradavické knihovnice?

Vyžadujeme přísné dodržování RP hry. To znamená, že ve hře budete žít v souladu s vaší vytvořenou postavou, bez zatahování reálného světa do hry. Na Hradě tedy neuslyšíte, kolik dnes hrála Slavia se Žižkovem a co právě běží v TV. Všichni žáci a učitelé jsou tu na stejné lodi. GM vyšetřuje pouze záležitosti bugů a nonRP hry. Takže když budete opravdu zlí a zabijete kouzelníka, budou to vyšetřovat postavy přímo ve hře. A až vás chytí, skončíte pravděpodobně v Azkabanu. Pokud byste ho ovšem zabili nonRP, může vám hrozit spíše azkaBAN ;-) (více v sekci Role Playing).

A to nejlepší nakonec: hraní i samotné stažení klienta nutného pro hru je kompletně zdarma.

 

Leave a Reply

Nejnovější komentáře
Facebook Like it

Reklama
„Přátelství je součást lidského štěstí.“ Jan Werich