Můj pohled na Moriu

Bohužel, shard Moria je ukončený. Není už možnost se registrovat a na tomto shardu hrát…

 

Zde bych Vám rád přestavil můj pohled na Československý Ultima Online shard Moria.

Pro tento shard hry Ultima Online je unikátní tím, že její příběh je spojený se slavným příběhem J.R.R. Tolkiena, a je tedy celý vložený do prostředí Středozemě. Každý hráč má na výběr hrát za stranu dobra (Gondor) a nebo nechat projevit temnou stránku své osobnosti a hrát tedy za stranu zla (Mordor).

Tento herní shard se dá vřele doporučit hlavně pro ty, jenž si oblíbili Tolkienovy knihy a film Pán Prstenů, nebo Hobit. Všichni ti, kdo si při čtení, či sledování filmů představovali, jak by bylo krásné projít si města a místa Středozemě, v této hře se všude mohou podívat. Avšak pozor, není místo, kde by člověk byl v naprostém bezpečí před hráčem „z druhé strany barikády“. PvP je na tomto shardu na denním pořadu a pravidelně se bojuje o území, nebo jsou napadána soupeřova města.

Další z rozdílů, oproti ostatním československým shardům hry Ultima Online je, že má kompletně přepracovanou mapu právě pro potřeby Středozemě. Takže zde nenaleznete obvyklá místa jako je Brittain, Shame či Despice, ale jak bylo uvedeno výše, můžete se procházet po Minas Tirith (svého času se dalo dostat i k bílému stromu a tuším že jednou za čas se dveře do prostorů, kam smí jen panovníci, otevírají pro veřejnost), Edoras, Helmův žleb, nebo Hobitín, Hůrka, Erebor, nebo například elfí Šedé přístavy.

Zaujal Vás tento shard? Registrovat se můžete kliknutím na banner shardu Moria níže.

Moria

Na něco jsem zapomněl? Napsal jsem něco chybně? Pokud máte jakékoliv informace, které by stály za doplnění či upravení, napište do komentářů já vše následně opravím.

 

Leave a Reply

Nejnovější komentáře
Facebook Like it

Reklama